|
|
|
|
|
|
HAKKIMIZDA
 

    Okulumuz 3 katlı geniş bahçeli Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygun gördüğü standartlar çerçevesinde tüm sağlık, güvenlik hususuna uygun hâkim bir sokakta trafikten uzak bir alandadır.

    Okulumuz sevgi, güven, şefkat, güler yüz ve iyi hizmet anlayışı ile daima bir aile ortamındadır. Okulumuzu her gün sevgi, şefkat, umut ve heyecanla açmaktayız ve en değerli varlıklarımız bu inançla karşılamaktayız. Bu yolda dürüstlükten şaşmayacak olan amacımız kendine güvenen kendi başına karar verebilen öğrenme isteği duyan yaratıcı meraklı aktif ve neşeli çocuklar yetiştirmektir.

    Eğitimin kutsallığının ve vicdan sorumluluğunun bilincinde olan ve bu mesleği 30 yıldır yapan Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni olan kurucusu Gülsüm ÖZDEMİR bu mesleği bir iş gibi değil bir zevk ve manevi doyum olarak benimsemesi ile dünyaya gelen sevgiyle Eğitim Anaokulu ve Etüt Merkezi 3. yılında. Her çocuk bir değerdir sahip olduğumuz değerleri en iyi şekilde yetiştirmeye kararlıyız.

 

 
İLKE VE AMAÇLARIMIZ

    Okulumuz Atatürk ‘ün izinde çağdaş sevgi dolu profesyonel güler yüzlü öğretmenlerimizle kültürel, ulusal ve evrensel değerleri benimsemiş Atatürk’ün ilkelerine bağlı duygu ve düşüncelerini özgürce ifade edebilen üretken, girişimci ve araştırıcı, sorunlarını nedenselliğe dayalı yöntemlerle çözen, özgüvenli, özdenetimini sağlayabilen kendisinin ve başkalarının haklarına saygılı, dilini etkin bir şekilde kullanabilen bireyler yetiştirmektir.

Sevgi le Eitim Anaokulu ve Ett Merkezi
 
ATATÜRK KÖŞESİ
 

 
 
Toplam Ziyaretçi Sayısı
   1994
Online Ziyaretçi Sayısı
  3
 
© Sevgi İle Eğitim Anaokulu ve Etüt Merkezi
502/3 Sk. No:29 1.Kat Anaokulu / 2. ve 3. Katlar Etüt Merkezi Bahçelievler / İzmir     -    0232 262 23 37